Kişisel bilgilerin kullanım sözleşmesi

6698 kişisel verilerin korunması kanununda yer alan hükümlere Enginakademi.com tabidir.

Siz değerli müşterilerimizin özel bilgilerini korumak bizim için büyük önem taşır. Lütfen aşağıdaki metni okuyunuz Üye olmak için linki tıklayın ve en alttaki gizlilik ilkelerini onayladığınıza dair kutucuğa işaretleyiniz. Sonra ‘tamam’ butonuna basınız, böylelikle kaydınız yapılacaktır.

1.Bu sözleşme, kişisel bilgilerini veren sizler ve Enginakademi.com arasındadır.

2.Bu website veya diğer medyalardan elde edilen kişisel bilgiler Enginakademi.com tarafından, teklif, sunum, ürün ve servis sağlamak, diğer pazarlama ve satış aktiviteleri için kullanılacaktır.

3.Bu Kişisel Bilgiler Enginakademi.com daha iyi ürün ve servis sağlamasında yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Gizlilik Sözleşmesini okuyunuz.

4. İstediğiniz zaman, Enginakademi.com’da bilgilerinizi düzeltilebilir, size sunulabilir veya silinebilir(yasal gereklilik).

5-) 6698 sayılı kanun Madde-10 a fıkrası çerçevesinde verilerin güvenliğinden Enginakademi.com sorumludur.

6-) 6698 sayılı kanun Madde-10 b ve c fıkrası çerçevesinde KULLANICILARIN bilgileri saklanacaktır. Bu bilgiler kimin ne kadar eğitim aldığını belirlemek amacı ile saklanacaktır. Gerekli kamu kurum ve kuruluşların veya adli makamların bu bilgilere erişmek istemesi halinde bu veriler paylaşılacaktır. Kullanıcı bu bilgilerin paylaşılmasını kabul eder ve izin verir.

7-) 6698 sayılı kanun Madde-10 ç fıkrası çerçevesinde kişisel verilerin toplanmasının hukuki sebebi 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunudur.

Enginakademi.com’un Kişisel Bilgiler kullanımı yukarıdaki şartlarda olacaktır.