Hakkımızda

Bu okuduğun uzun zamandır bilinen bir gerçektir.

12569
Takipçiler
27
Sertifikalı Eğitmenler
2240
Kayıtlı Öğrenciler
65
Tamamlanan Kurslar

“”


Bizi Tanıyın

2012 yılında Genel olarak mühendislik hizmetleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmüştür. Mühendislik ve Tıp kökenli bir kuruluş olması işe giriş ve periyodik sağlık rapor ve tetkiklerinde, ölçüm, mühendislik ve periyodik kontrollerde sektörde üst sıralarda yer edinmeyi amaçlamaktayız. Ayrıca işyeri hekimi, işyeri hemşiresi, iş güvenliği uzmanlığı hizmetlerinde de siz değerli firmaların birinci tercihi olmayı ilke edinmiştir.

Gündemimizin en önemli sorunlarından işçi sağlığı, meslek hastalıkları ve çok tehlikeli sınıfta olan firmaların iş güvenliği ile alakalı olarak firmamızın prensibi olarak çalışanlarla ilgili sıfır hata ilkesiyle çalışmayı amaçlamış bulunmaktayız. İş yaşamımızda hepimizin en temel önceliğinin işçi sağlığı ve güvenliği olması ve sıfır hata ile hepimizin bu uğurda yol alması dileklerimizle..

Misyon & Vizyon

Engin Akademi olarak misyonumuz çalışma yaşamında “FARKINDALIK” yaratmak ve güvenlik kültürünü oluşturmaktır. Amacımız,müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek,Türkiye’de en yüksek başarı grafiğine sahip ;bu alanda bünyesinde yer alan yetkin ve deneyimli personeli ile birlikte Eğitim faaliyetlerimize devam etmek ve sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Daima “en iyi” olmak,vazgeçilmez hedefimizdir!

Engin Akademi olarak vizyonumuz şirketlerimiz ile tanışan herkesle,ihtiyaçlarını anlamaya,doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı,çözüm odaklı ve mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmaktır. “Sürekli Girişimcilik” anlayışı ile yine ilkleri gerçekleştirmek için anahtar Engin Akademi olacaktır!

Ekibimizle Tanışın

Ekibimize Katılın
team-6

Sinan Yılmaz

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
team-2

Gökhan Bülent

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
team-1

Yiğit Serdaroğlu

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
team-8

Hülya Çürük

İlk Yardım Eğitmeni
team-4

Cengiz Gündoğan

İşyeri Hekimi & KBB Uzmanı